Market Quotes are powered by Investing.com

Live World Indices are powered by Investing.com

Uvjerljiva pobjeda Zagreba!

• Category: Sport

U 15. kolu A-1 lige Zagreb je ostvario uvjerljivi pobjedu protiv Vrijednosnica Osijek 101:70.

Od samog početka košarkaši Zagreba kontrolirali su situaciju na parketu te su u devetoj minuti igre došli do devet poena razlike. U nastavku su Mravi vrlo brzo došli do dvoznamenkaste prednosti (20:8), nakon što je Luka Božić ubacio dvije trice. U drugom dijelu utakmice Zagreb je mirno čuvao prednost koja je tijekom treće četvrtine narasla i do najvećih +27. U redovima Zagreba najefikasniji je bio Luka Božić sa 24 poena (trica 5/7) te je dodao 12 skokova i 6 asistencija. Jakov Vladović ubacio je 18 poena. Najefikasniji kod gostiju bio je Luka Pandurić sa 19 poena.